Mean Well XLC-60-24-S
LED Power Supplies 60W 110-305Vac 24V 2.5A CV DIP Switch W/Strain-Relief
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet11 页2 年前
3 个月趋势:
-19.11%
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 60W, 24VOUT, XLC-60 SERIE
AC-DC LED POWER SUPPLY MODULE, 1 Output, 60W, Hybrid
60W Constant Voltage LED Driver 24V 2.5A UL8750 with Strain Relief
LED Driver 60W CV 24V 2.5A 90-305Vac UL Class P IP67 Strain Relief
XLC-60-24-S MEAN WELL LED AC-DC 60 Watt Class 2 24V/2.5A + More!
Power Supply; LED; 60W; 24V; 2,5A; 100-305VAC; 141-431VDC
24Vdc 2.5A, 24 Volts, 2.5 Amps, 60 Watts, Constant Voltage LED Driver, Class 2, Class II, Wire Strain-Relief Cap, 60 Watts