Mean Well XLC-60-24-DA2
LED Power Supplies 60W 110-305Vac 24V 2.5A CV DIP Switch DALI-2 Dimming Terminal Block
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-20.71%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
60W Constant Voltage LED Driver 24V 2.5A UL8750 DALI-2 Dimming without Strain Relief
XLC-60-24-DA2 MEAN WELL LED AC-DC 60 Watt Class 2 24V/2.5A with Dimming + More!
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 60W, 24VOUT, XLC-60 SERIE
AC-DC LED POWER SUPPLY MODULE, 1 Output, 60W, Hybrid
LED Driver 60W CV 24V 2.5A 90-305Vac UL Class P IP67 DALI-2 Dimming
Power Supply; LED; DALI2; 60W; 24V; 2,5A; 100-305VAC; 141-431VDC
LED DRIVER, CONSTANT VOLTAGE, 60W ROHS COMPLIANT: YES
LED-SPS 60W 24V 2,5A Dali-2 CV