Mean Well XLC-25-H-SN
LED Driver 25W CP 9-54V .3-1.05A 90-305Vac UL Class P IP67 NFC Strain Relief
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet11 页1 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.29%
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 25W, H-TYPE, XLC-25 SERIE
Power Supply; LED; NFC; 25W; 9-54V; 0,3-1,05A; 100-305VAC; 141-431VDC
XLC-25-H-SN MEAN WELL LED AC-DC 25 Watt Class 2 9~54V/1.05A + More!
110V,305V 0~10V DC,10V PWM,Resistor 1.05A 110V,305V 60V
25W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 300mA to 1050mA Select by NFC Switch UL8750 with Strain Relief
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 25W ROHS COMPLIANT: YES
9~54V300~1050mA, 0.7 Amps, 25 Watts, Constant Power LED Driver, Class 2, Class II, NFC, Wire Strain-Relief Cap, 25 Watts
LED-SPS 25W 9-54V 0,3-1,05A NFC CP