Mean Well XLC-25-H-DA2SN
XLC-25-H-DA2SN MEAN WELL LED AC-DC 25 Watt Class 2 9~54V/1.05A with Dimming + More!
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-5.56%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
LED Driver 25W CP 9-54V .3-1.05A 90-305Vac UL Class P IP67 NFC DALI-2 Strain Relief
Power Supply; LED; DALI2; NFC; 25W; 9-54V; 0,3-1,05A; 100-305VAC; 141-431VDC
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 25W, H-TYPE, XLC-25 SERIE
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 25W ROHS COMPLIANT: YES
25W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 300mA to 1050mA Select by NFC UL8750 DALI-2 Dimming with Strain Relief
25W 1 110V(AC) 305V(AC) 147mm*40mm*32mm
LED-SPS 25W 9-54V 0,3-1,05A Dali-2 NFC