Mean Well XLC-25-H-DA2S
LED Driver 25W CP 9-54V .3-1.05A 90-305Vac UL Class P IP67 Dip Switch DALI-2 Strain Relief
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet11 页1 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.17%
描述
XLC-25-H-DA2S MEAN WELL LED AC-DC 25 Watt Class 2 9~54V/1.05A with Dimming + More!
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT POWER/VOLTAGE LED DRIVER, 25W, H-TYPE, XLC-25 SERIE
Power Supply; LED; DALI2; 25W; 9-54V; 0,3-1,05A; 100-305VAC; 141-431VDC
25W Multiple-Stage Constant Power LED Driver 300mA to 1050mA Select by DIP Switch UL8750 DALI-2 Dimming with Strain Relief
LED DRIVER, CONSTANT POWER, 25W ROHS COMPLIANT: YES
25W 1 110V(AC) 305V(AC) 147mm*40mm*32mm
AC/DC LED Power Supply 25W Single 6-Pin
LED-SPS 25W 9-54V 0,3-1,05A Dali-2 CP