Mean Well XDR-960E-24
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 24V 40A 960W OVCIII
Production
数据表和文档
TME
Datasheet8 页10 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.84%
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 960W, 85-264VIN, 24VOUT, XDR-E SERIES
24Vdc 40A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 24 Volts 40 Amps
AC-DC Power Factor Correction Module
Power Supply; DIN; 360W; 12V; 30A; 85-264VAC; 120-370VDC
960W 24V Single Output Din Rail