Mean Well XDR-75E-24
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 24V 3200mA 75W OVCIII
Production
数据表和文档
TME
Datasheet7 页10 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+21.99%
描述
Power Supply, Ac/Dc, 24V, 3.2A, 76.8W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XDR-75E-24
24Vdc 3.2A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 24 Volts 3.2 Amps
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 75W, 85-264VIN, 24VOUT, XDR-E SERIES
XDR-75E-24 MEAN WELL AC-DC 24 Volt 3.2 Amp 77 Watt Power Supply +More!
MW Mean Well XDR-75E-24 Power Supply Unit 24V 3.2A Open/DIN Mount
Power Supply; DIN; 76.8W; 24V; 3.2A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC-DC Regulated Power Supply Module
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 76.8A 3.2W
75W 24V Single Output Din Rail