Mean Well XDR-480E-36
Power Supply, Ac/Dc, 36V, 13.3A, 478.8W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XDR-480E-36
Production
数据表和文档
Electro Sonic
3 个月趋势:
+30.76%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 36V 13.3A 480W OVCIII
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 85-264VIN, 36VOUT, XDR-E SERIES
AC-DC Power Factor Correction Module
480W 36V Single Output Din Rail