Mean Well XDR-480E-24
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 24V 20A 480W OVCIII
Production
数据表和文档
Electro Sonic
3 个月趋势:
+23.70%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 85-264VIN, 24VOUT, XDR-E SERIES
24Vdc 20A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 24 Volts 20 Amps
XDR-480E-24 MEAN WELL AC-DC 24 Volt 20 Amp 480 Watt Power Supply +More!
MW Mean Well XDR-480E-24 Open & DIN Power Supply Units 24V 480W
AC-DC Power Factor Correction Module
Power Supply; DIN; 480W; 24V; 20A; 85-264VAC; 120-370VDC