Mean Well XDR-480E-12
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 12V 30A 360W OVCIII
Production
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet38 页1 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+77.36%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 480W, 85-264VIN, 12VOUT, XDR-E SERIES
12Vdc 30A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 12 Volts 30 Amps
AC-DC Power Factor Correction Module
Power Supply; DIN; 360W; 12V; 30A; 85-264VAC; 120-370VDC
480W 12V Single Output Din Rail