Mean Well XDR-240E-36
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 36V 6660mA 240W OVCIII
Production
数据表和文档
TME
Datasheet7 页10 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.95%
描述
Power Supply, Ac/Dc, 36V, 6.66A, 240W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XDR-240E-36
36Vdc 6.66A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 36 Volts 6.66 Amps
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 240W, 85-264VIN, 36VOUT, XDR-E SERIES
XDR-240E-36 MEAN WELL AC-DC 36 Volt 6.66 Amp 240 Watt Power Supply +More!
MW Mean Well XDR-240E-36 Open DIN Power Supply 36V 240W 3431212
Power Supply; DIN; 240W; 36V; 6.66A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC-DC Power Factor Correction Module
240W 36V Single Output Din Rail