Mean Well XDR-150E-36
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 36V 3.46-4.33A 125-156W OVCIII
Production
数据表和文档
TME
Datasheet7 页10 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.58%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2025-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Power Supply, Ac/Dc, 36V, 4.33A, 155.9W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XDR-150E-36
36Vdc 4.33A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 36 Volts 4.33 Amps
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 150W, 85-264VIN, 36VOUT, XDR-E SERIES
XDR-150E-36 MEAN WELL AC-DC 36 Volt 4.33 Amp 156 Watt Power Supply +More!
MW Mean Well XDR-150E-36 power supply unit open & DIN mount 3431208
Power Supply; DIN; 155.9W; 36V; 4.33A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC-DC Regulated Power Supply Module
Krino XDR-150E-36 DIN Rail Power Supply
DIN RAIL O/P +36V 4.33A/230VAC 3.46A/115VAC
150W 36V Single Output Din Rail