Mean Well XDR-150E-24
Economical Ultra-Slim AC/DC Industrial DIN Rail Power Supply 24V 5.2-6.5A 125-156W OVCIII
Production
数据表和文档
TME
Datasheet7 页10 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.83%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
24Vdc 6.5A, Ultra Slim Industrial DIN Rail Power Supply, 24 Volts 6.5 Amps
POWER SUPPLY, AC-DC, ULTRA SLIM DIN RAIL, 150W, 85-264VIN, 24VOUT, XDR-E SERIES
XDR-150E-24 MEAN WELL AC-DC 24 Volt 6.5 Amp 156 Watt Power Supply +More!
Power Supply; DIN; 156W; 24V; 6.5A; 85-264VAC; 120-370VDC
AC-DC Regulated Power Supply Module
MW Mean Well XDR-150E-24 Power Supply Units Open & DIN
DIN RAIL O/P +24V 6.5A/230VAC 5.2A/115VAC
150W 24V Single Output Din Rail