Mean Well SPU02M-15
Power Supply Encapsulated DC-DC 1 Output 15 Volt 0.133A 2W 4-PIN SIP, SPU02M-15, MEAN WELL
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页8 年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Telerex Europe
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-03-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-03-31
LTD Date2020-09-27
相关零件
Murata Power SolutionsNMK1215SAC
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.133A 2W 4-Pin SIP Tube
Murata Power SolutionsNMK0515SAC
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 15V 0.133A 2W 4-Pin SIP Tube
Module DC-DC 15VIN 1-OUT 5V 0.4A 2W 4-Pin DIP Tube
描述
2 W; I/P:12VDC; O/P:15VDC @488mA; SIP; D/D Module; DC/DC; Module Type
DC-DC Unregulated Power Supply Module, 1 Output, 2W, Hybrid
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 15V 0.133A 2W 4-Pin SIP
100KHz(Min) DC,Fixed 1 15V 13.2V 10.8V SIP 19.6mm*7.1mm*10.1mm
POWER SUPPLY;DC-DC; 2W DC-DC UNREGULATED, 2 W;IN:12V;15V @488MA;SIP
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 2W 12VIN 15VOUT
DC/DC 2W 15V Unregulated Enclosed
The SPU02M-15 Industrial DC/DC Power Supply (2W) features 10.8~13.2 DC input range, 15V/133mA output, SIP Package package type, +More!