Mean Well PPS-125-13.5
AC to DC Power Supply Open Frame Single Output 13.5 Volt 7.5 Amp 101.25 Watt
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMEPPS-125-13.501
9h
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页14 年前
Datasheet2 页8 年前
Future Electronics
TME
Component Distributors Inc.
Jameco
相关零件
Mean WellPPS-125-3.3
AC to DC Power Supply Open Frame Single Output 3.3 Volt 20 Amp 66 Watt
描述
125.55 W Single Output 13.5 V AC/DC High Power Density Power Supply with PFC
Switching Power Supplies 125.55W 13.5V 7.5A W/PFC Function
O/P +13.5V7.5A; General PCB; AC/DC; Open PCB; Open Frame
Fan 172x150x50.8mm|48VDC|290.6CFM|63dbA|Ball|Lock Rotor
SPS Open Frame 101W PFC 13,5V/7,5A
AC/DC Power Supply Single-OUT 13.5V 9.3A 125.55W