Mean Well GSM90B12-P1M
GSM90B12-P1M MEAN WELL AC-DC 12 Volt 6.67 Amp 80 Watt Power Supply +More!
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
JRH Electronics
Farnell
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.30%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 60W, Hybrid
TDK-LambdaDT62PW120C
Ac-Dc, Adapter, Input 115-230Vac, Output 12V 5.17A, 62W
Triad MagneticsWSU120-1500
POWER SUPPLY, AC-DC,12V,1.5A,90-264V IN, ENCLOSED, WALL PLUG,18W, WSU120 SERIES
Triad MagneticsWDU12-600
DC POWER SUPPLY, WALL PLUG-IN, CENTER POSITIVE POLARITY, LIGHTWEIGHT
Triad MagneticsWDU12-300
POWER SUPPLY, AC-DC,12V, 0.3A,120V IN, ENCLOSED, WALL PLUG, LINEAR, WDU12 SERIES
SWI24-SC Series 24 W 12 V 90 to 264 Vin AC/DC Wall Power Supply
描述
12Vdc 6.67A; 14AWG/100cm,2.5*5.5*11mm 12V Medical Power Supply Desk Top, Class II 2xMOPP
MEDICAL POWER SUPPLY, 12V, 6.67A, 100-264V, ENCLOSED, DESKTOP, PFC, GSM SERIES
Adapter, Ac-Dc, 12V, 6.67A; Power Supply Applications:Medical; No. Of Outputs:1 Output; Output Power Max:80W; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:6.67A; Output Voltage - Output 2:-; Output Current - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Mean Well GSM90B12-P1M