Mean Well EPS-45-3.3-C
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 26.4 W, 3.3 VDC, 8 A
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页2 年前
JRH Electronics
TME
Component Distributors Inc.
Telerex Europe
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2018-06-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Mean WellEPS-35-3.3
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 19.8W, Hybrid
Mean WellEPS-65-7.5
AC/DC Open Frame Power Supply, Industrial & ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 60 W, 7.5 V, 8 A
Mean WellEPS-35-5
5 Volt DC 6 Amp 30 Watt Open Frame Switching Power Supply
描述
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 26.4W, Hybrid
Switching Power Supplies 26.4W 3.3V 8A L-Bracket + Cover
POWER SUPPLY, AC-DC,3.3V,8A,100-264V IN, ENCLOSED, PNL MNT, EMBEDDED,26W, EPS SERIES
3.3Vdc 8A 3.3Vdc AC/DC Power Supply Optional: L-Bracket,Cover 3.3Volts 8Amps
Power Supply, Ac-Dc, 3.3V, 8A Rohs Compliant: Yes |Mean Well EPS-45-3.3-C
EPS-45-3.3-C MEAN WELL AC-DC 3.3 Volt 8 Amp 26 Watt Power Supply +More!
26W 1 90V(AC),127V(DC) 264V(AC),370V(DC) 2% 8A 3.3V 103.4mm*62mm*37mm
AC/DC 45W 3.3V Single Output Power Supply, Enclosed
45 Watt Single Output Switching Power Supply 3.3 VDC
AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 9A 26.4W 6-Pin
POWER SUPPLY, AC-DC, 3.3V, 8A;