MCC SMCJ1.5KE7.5A-TP
1500W 500Ã×A 134.5A 11.3V 7.13V 6.4V 7.88V Unidirectional SMC(DO-214AB) Tvs Rohs
价格与库存
库存历史记录
3 个月趋势:
-15.02%
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ64A
14.6A 103V 1.5kW 71.1V Unidirectional 64V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMCJ78A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 78V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMCJ78A
SMCJ Series 86.7 V 1.5 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
onsemiSMCJ78A
Diode TVS Single Uni-Dir 78V 1.5KW 2-Pin DO-214AB T/R
Littelfuse1.5SMC9.1
1.5SMC Series - 1500W Surface Mount Transient Voltage Supressors, 7.78V, DO-214AB, RoHS
Littelfuse1.5KE91A-TB
Tvs Diode Axial Lead - 1.5Ke91A Ammo Box/ Ammo Rohs Compliant: Yes |Littelfuse 1.5KE91A-TB
描述
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 6.4V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL