MCC SMCJ1.5KE6.8CA-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 5.8V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
LittelfuseSMCJ7.0CA
SMCJ Series 12 V 1.5 kW Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMBJ7.0CA
DO-214AA SMB SMBJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 8.95V 50A 600W -55C~150C TJ
LittelfuseP6SMB8.2CA
P6SMB Series - 600W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AA Package, 7.02V, RoHS
LittelfuseP6SMB8.2C
P6SMB Series - 600W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AA Package, 6.63V, RoHS
描述
1500W 144.8A 1000Ã×A 10.5V 6.45V 5.8V 7.14V Bi-Directional SMC TVS ROHS
TVS Diode Single Bi-Dir 5.8V 1.5KW 2-Pin SMC T/R
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
1.5KW 144.8A 10.5V 6.45V SMC(DO-214AB) 2.62mm