MCC SMCJ1.5KE18CA-TP
SMCJ Series 18.9 V Bi-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
Production
价格与库存
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet5 页19 年前
Datasheet5 页19 年前
供应链
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ15CA
61.5A 1.5kW 24.4V 16.7V Bidirectional 15V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
BournsSMCJ16CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 16V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMCJ18CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 18V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Littelfuse1.5KE22CA
1.5KE Series 30.6 V 1.5 kW Through Hole Bi-Directional TVS Diode - DO-201
Diodes Inc.1.5KE20CA-T
1.5KE20 Series 1500 W 19 V Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-201
onsemiSMCJ20CA
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 1500W TVS Bidirectional
描述
1500W 60.3A 5Ã×A 25.5V 17.1V 15.3V 18.9V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 15.3V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL