MCC SMCJ1.5KE120A-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 102V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
制造商页面
价格与库存
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
BournsSMCJ100A
Diode TVS Single Uni-Dir 100V 1.5KW 2-Pin DO-214AB
LittelfuseSMCJ130A
7.2A 1.5kW 209V 144V Unidirectional 130V DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMCJ120A
SMCJ Series 6.5 W 147 V Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - SMC
onsemiSMCJ130A
1500 W Uni-Directional 209 V SMT Transient Voltage Suppressor Diode - DO-214AB
207V Clamp 7.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC (DO-214AB)
Littelfuse1.5SMC150A
1.5SMC Series - 1500W Surface Mount Transient Voltage Supressors, 128V, DO-214AB, RoHS
描述
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" Reel
TVS DIODE 102VWM 165VC DO214AB
1.5KW 9.2A 165V 114V SMC(DO-214AB) 2.62mm