MCC SMBJP6KE300A-TP
SMBJP Series 414 V 600W Uni-Directional Transient Voltage Suppressor Diode - SMB
Production
价格与库存
数据表和文档
HQonline
Datasheet5 页18 年前
Future Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
LittelfuseSMBJ220A
SMBJ Series 356 V 600 W Surface Mount Uni -Directional TVS Diode - DO-214AA
onsemiP6KE250A
P6KE15A Series 344 V 600 W Uni-Directional Axial TVS Diode - DO-15
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 185V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
LittelfuseP6KE250A
P6KE Series 344 V 0.6 kW Through Hole Uni-Directional TVS Diode - DO-204AC
Diodes Inc.SMAJ200A-13-F
Tvs Diode, 400W, 200V, Unidir, Sma Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. SMAJ200A-13-F
Trans Voltage Suppressor Diode, 400W, 300V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AC
描述
1.5A 600W 414V 285V Unidirectional 256V SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 256V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
TVS Diode Single Uni-Dir 256V 600W 2-Pin SMB T/R
600W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 256VWM 414VC DO214AA
600W 1.5A 414V 285V SMB(DO-214AA) 2.44mm