Cornell Dubilier ZT120LACTR30
Audio Indicator Piezo 90VAC 120VAC 40mA 85dBA 3400Hz to 4400Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
数据表
数据表和文档
Farnell
Datasheet3 页8 年前
Master Electronics
Sager Electronics
描述
Piezo Buzzers & Audio Indicators ALARM+LED 120 Vac; Loud;Red;Cont.;30sec
INDUSTRIAL ALARM W/ LED, 95DBA, 120VAC; Supply Voltage Min: 48VAC; Supply Voltage Max: 120VAC; Tones: Continuous; Sound Level SPL: 95dBA; Transducer Function: Alarm; Current Rating: 40mA; Resonant Frequency: 3.9kHz; Product Range: ZT Series