Cornell Dubilier ZT120LACTR15
Audio Indicator Piezo 120VAC 40mA 85dBA 3200Hz to 4200Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
数据表
数据表和文档
Farnell
Datasheet3 页8 年前
Master Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Piezo Buzzers & Audio Indicators ALARM+LED 120 Vac; Loud;Red;Cont.;15sec
INDUSTRIAL ALARM W/ LED, 95DBA, 120VAC; Supply Voltage Min: 48VAC; Supply Voltage Max: 120VAC; Tones: Continuous; Sound Level SPL: 95dBA; Transducer Function: Alarm; Current Rating: 40mA; Resonant Frequency: 3.9kHz; Product Range: ZT Series