Cornell Dubilier ZT028LAIC1G
Piezo Buzzers & Audio Indicators Ind Control SoundLED 20-28Vdc 85-95dB GR
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet1 页5 年前
Datasheet1 页6 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2020-07-31
描述
Audio Indicator Piezo 20VDC/20VAC 28VDC/28VAC 25mA 24VDC/24VAC 3400Hz to 4400Hz Panel Mount Bulk
22MM IND CNTROL SND/LED 20-28 VAC/DC; 85-95DB;CNT: GREEN;TRMNL BLCK
22Mm 20-28Vac Led Grn Cont Ind Cul Stk |Mallory ZT028LAIC1G
IC1 22mm Independently Controlled Light and Sound Alarm, AC/DC, LED Green. Continuous Sound, Continuous LED
BUZZER PIEZO 24V 30.74MM PNL MNT