Cornell Dubilier ZT028LACTR15
Piezo Buzzers & Audio Indicators ALARM+LED 28 Vac/dc; Loud; Red; Cont; 15sec
数据表
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet3 页8 年前
Master Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Audio Indicator Piezo 20VDC/20VAC 28VDC/28VAC 40mA 85dBA 3200Hz to 4200Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
22MM 15-SEC PANEL MOUNT RED INDUSTRIAL ALARM WITH LED (15 SEC ON TIME)
AUDIO PIEZO IND 20-28V PNL MNT
ALARM + LED 28 V, RED COLOR, AC, SOUND O