Cornell Dubilier ZA120MADT8
22MM Buzzer 48-120VAC 75-85DB Pnl Mnt Slow Warble Rohs Cul | Mallory Sonalert ZA120MADT8
数据表
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet1 页12 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2023-04-24
描述
Audio Indicator Piezo 48VAC 120VAC 40mA 75dBA 3400Hz to 4400Hz Panel Mount Quick Connect Bulk