Cornell Dubilier ZA120LADT8
Audio Indicator Piezo 48V 120V 40mA 85dBA 2800Hz to 3800Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页12 年前
Agility
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
描述
Piezo Buzzers & Audio Indicators 48 to 120 VAC/DC 3300 +/- 500 Hz
22MM BUZZER 48-120VAC 85-95DB PNL MNT SLOW WARBLE
22 MM PANEL MOUNT, SLOW WARBLE, 48-120 VAC/DC
Transducer, Alarm, 95Dba, 120V, Panel; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:48V; Supply Voltage Max:120V; Tones:Slow Warble; Sound Pressure Level (Spl):95Dba; Current Rating:40Ma; Resonant Frequency:3.3Khz; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Mallory ZA120LADT8