Cornell Dubilier ZA120LACM1
Piezo Buzzers & Audio Indicators 48 to 120 VAC/DC 3300 +/- 500 Hz
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页12 年前
Agility
Newark
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Introduction Date2019-08-05
描述
Audio Indicator Piezo 16VDC/16VAC 120V 40mA 85dBA 2800Hz to 3800Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
22MM BUZZER 48-120VAC 85-95DB PNL MNT CHIME
22 MM PANEL MOUNT, CHIME TONE, 16-28 VDC
Transducer, Alarm, 95Dba, 120V, Panel; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:48V; Supply Voltage Max:120V; Tones:Chime; Sound Pressure Level (Spl):95Dba; Current Rating:40Ma; Resonant Frequency:3.3Khz; Product Range:Za Seriesrohs Compliant: Yes |Mallory ZA120LACM1