Cornell Dubilier ZA048LAMP1
Piezo Buzzers & Audio Indicators 22MM 28-48ACDC 85-95DB MP CUL ROHS STK $
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页12 年前
Sager Electronics
Newark
供应链
Introduction Date2019-08-05
描述
22MM BUZZER 28-48VDC 85-95DB PNL MNT MED PULSE
Transducer, Alarm, 95Dba, 48V, Panel; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:28V; Supply Voltage Max:48V; Tones:Medium Pulse; Sound Pressure Level (Spl):95Dba; Current Rating:40Ma; Resonant Frequency:3.3Khz Rohs Compliant: Yes |Mallory ZA048LAMP1