Cornell Dubilier ZA028MDMT1
Audio Indicator Piezo 16VDC 28VDC 40mA 75dBA 2800Hz to 3800Hz Panel Mount Screw Bulk
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页10 年前
Newark
Sager Electronics
Electro Sonic
Agility
描述
Piezo Buzzers & Audio Indicators 16 to 28 VDC 3300 +/- 500 Hz
Transducer, Alarm, 85Dba, 28V, Panel; Transducer Function:Alarm; Supply Voltage Min:16Vdc; Supply Voltage Max:28Vdc; Tones:Multiple; Sound Pressure Level (Spl):85Dba; Current Rating:40Ma; Resonant Frequency:3.3Khz; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Mallory ZA028MDMT1