Cornell Dubilier ZA028LAPS1
Piezo Buzzers & Audio Indicators SHORT PULSE TONE 85-95 dB 16-28 V
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet1 页12 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Audio Indicator Piezo 16VDC/16VAC 28VDC/28VAC 40mA 85dBA 3400Hz to 4400Hz Panel Mount Quick Connect Bulk
22Mm 16-28Acdc 85-95Db Shpu Cul Roh Stk |Mallory ZA028LAPS1
22 MM PANEL MOUNT, SHORT PULSE, 16-28 VAC/DC