Lumex W48M-A13W05
W48M Series SPST 19 mm White LED Standby Logo Wire Leads IP67 Pushbutton Switch
数据表
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet2 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-11.63%
描述
Flush Round Button Momentary Contact SPST -19.15 48V 1000000Cycles , 21.6mm*24.3mm
Switch Push Button OFF Mom SPST Flush Round Button 0.25A 48VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
PBS 19MM SPST 0.1A 48V MOM METAL