Lumex SSL-LXA228GD-TR21
Green 2.1 V 20 mA 4 mcd 565 nm Surface Mount LED Indication - SMD-2, Yoke Bend
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页19 年前
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2001-01-05
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2022-04-15
LTD Date2023-02-14
相关零件
Dialight521-9210F
521 Series Green 3 mm 60° 12.6 mcd Diffused 30 mA 2.1 V LED Lamp Through Hole
Single Color LED, Green, Diffused, T-1 3/4, 5mm
Single Color LED, Green, Diffused, T-1, 3mm
Round with Domed Top 1 SINGLE COLOR LED Green LED Indication Discrete 12.7mm 2.2V 20mA 60°
CML 4305H5 LED TH 5mm 2.2V 20mA 100mcd Green Part of the VCC Family of Products
Bivar5SGD
LED THROUGH HOLE 5MM SUPER GREEN 568NM 30MCD DIFFUSED LENS 45 DEG VIEWING ANGLE
描述
Single Color LED, Green, Diffused, T-3/4, 1.9mm
LED Uni-Color Green 565nm 2-Pin SMD T/R
LED Panel Mount Indicators LED PMI
2.5MM AXIAL LED, GREEN DI FF, YOKE T&R
Led, Green, 1.9Mm, 4Mcd, 565Nm, Full Reel; Led Color:Verde; Tamaño De Bulbo:1.9Mm; Longitud De Onda Típ.:565Nm; Tensión Directa:2.2V; Corriente Directa If:20Ma; Intensidad Luminosa:4Mcd; Led, Montaje:Smd; Lente, Perfil:Roldana |Lumex SSL-LXA228GD-TR21