Lumex SSI-LXR4815ID-150
Single Color LED, High Intensity Red, Diffused Red, T-1 3/4, 5mm
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页18 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.12%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date1993-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
Single Color LED, Red, Diffused, T-1 3/4, 5mm
Red 3 mm 60° Diffused 40 mcd 2 V Through Hole LED - T-1
Single Color LED, High Intensity Red, Diffused, T-1 3/4, 5mm
5300 Series Red Ø5 mm 30 mcd 2 V Diffused Press In Mount LED Assembly - T-1 3/4
Dialight521-9432F
Single Color LED, Red, Tinted Nondiffused, T-1, 3mm
Dialight550-5107F
INDICATOR LED PCB MOUNT RT ANG 5MM SLOPED BACK STANDOFFS RED DIFFUSED 7MCD
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 635nm 2-Pin
Red 5 mm 60° Diffused 40 mcd 2 V LED Panel Indicator
INDICATOR PANEL MOUNT LED MNT-SZ 0.323" SCREW RED 2V LEADS
LED Panel Mount Indicators LED PMI
LED 5MM RED DIFF REFL6"LDS PNLMT
LED PNL IND RED DIFF 5MM LEADS
INDICATOR, PANEL MOUNT, BLINKING, 5MM, R
RS APAC
SSI-LXR4815ID W 150MM RED/BLK LEADS