Lumex SSI-LXH312GD28V150
Single Color LED, Green, Diffused, T-1, 3mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页25 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.09%
供应链
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2000-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 years ago)
相关零件
Single Color LED, Green, Diffused, T-1 3/4, 5mm
Green 5 mm 60° Diffused 30 mcd 2.2 V Right Angle LED Fault Indicator - T-1¾
Green 3 mm 60° Diffused 30 mcd 2.1 V Single Level LED Fault Indicator - T-1
CML 5100H5 PMI RND .25" LED 2.2V Wire Green T-1 3/4 Part of the VCC Family of Products
5300 Series Green 5 mm 30 mcd 2.2 V Diffused Press In Mount LED Assembly-T-1 3/4
KingbrightWP710A10GD
LED Thru-Hole Green 3mm PCB Mnt T-1 10 mA 30 mcd 568 nm 2.5V Round
描述
T3mm PNL MNT IND, GREEN565nm, DIF W/6 LDS 28V RoHS Compliant: Yes
LED Panel Mount Indicators LED PMI
T3MM PANEL MOUNT IND GREEN 565NM DIF W/6" LDS 28V