Lumex LDD-SMHTM5602RISUG
LED Displays & Accessories .56 7-Seg H-Temp 568nm Green Gry/Wht
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页14 年前
Farnell
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Dual Digit Green 0.3 Common Anode High Temp Seven Segment LED Display"
7 Seg Numeric LED Display, 1-Character, Green, 7.62mm
3.5mcd 7-Segment 0.3in 4.22mm 7.62mm 7.62mm 7.62mm SMD 3.75mm*14.8mm*10mm
7 Seg Numeric LED Display, Super Bright Green, 5.08mm
ACSA04-41SGWA-F01 7-Segment LED Display; CA Green 4700 ucd RH DP 10.16mm
描述
Dual Digit Green 0.56 " Common Anode High Temp Multiplexed Seven Segment Display
7 Seg Numeric LED Display, 2-Character, Green, 14.22mm
Displays Panel 2DIGIT 16LED Green CA 10-Pin SMD
.56" 7-SEG DSPL, SMT, C/A GRN GRY/WHT HIGH TEMP
DISPLAY 7SEG 0.56" DBL GRN 10SMD
Display, 7-Segment, 14.22Mm, Green; Led Color:Green; Forward Current If:20Ma; Forward Voltage:2.25V; Luminous Intensity:4.5Mcd; No. Of Digits/Alpha:2; Character Size:14.22Mm; Common Connection:Common Anode; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Lumex LDD-SMHTM5602RISUG