Littelfuse WSTC0603DLR009FNR
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.33W, 0.009ohm, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2023-04-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
RES 0603 0.33W 75PPM 9MOHM 1%
2T WSTC0603 0.33W 75PPM 9 MOHM ±1.0%