Littelfuse VUO36-16NO8
VUO36 Series 27 A 1600 V Quick Connect Three Phase Rectifier Bridge
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet5 页6 年前
Datasheet2 页16 年前
TME
element14 APAC
LKR
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date1998-02-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
GBPC Series 600V 400 A Glass Passivated Single Phase Bridge Power Module - GBPC
GBPC Series 400 V 400 A Quick Connect Single Phase Bridge Power Module - GBPC
GBPC Series 1000V 400 A Glass Passivated Bridge Rectifier - GBPCW
onsemiGBPC3504
GBPC35 Series 400 V 35 A Quick Terminal Bridge Rectifier - GBPC-4
onsemiGBPC3502
GBPC Series 200V 400A Glass Passivated Single Phase Bridge Power Module - GBPC-W
GBPC Series 1.1 V 35 A 800 V Max Reverse Voltage Bridge Rectifier - GBPC
描述
Diode Rectifier Bridge Single 1.6KV 35A 5-Pin FO-B-B
Bipolar Module-Bridge Rectifier FO/ BOX RoHS Compliant: Yes
Bridge Rectifier Diode, 3 Phase, 35A, 1600V V(RRM), Silicon
595A 1.23V@45A 27A 1.6kV FO-B Bridge Rectifiers ROHS
3-Ph-Bridge Rect. 35A 1600V(RRM) Flat S
Bridge Rectifier, 3kV, 27A, Module
BRIDGE RECT, 3 P, 27A, 1600V, FO-B; No. of Phases: Three Phase; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 1.6kV; Forward Current If(AV): 35A; Bridge Rectifier Case Style: Module; Forward Voltage VF Max: 1.7V; No. of Pins: 5Pins; Op