Littelfuse V385LA40CP
C-III Series - High Energy Radial Leaded Varistor, 10000A, disc 20mm, RoHS
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页4 年前
Sager Electronics
Newark
Littelfuse SCT
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
+61.78%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2004-03-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
LittelfuseV420LA40CP
LittelfuseV480LA80CP
Radial Varistor 20Mm Rohs/Lead Free/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Littelfuse V480LA80CP
PanasonicERZ-E14A621
E Series 505 V 385 V RMS 1025 V Clamp 7.5 kA 650 pF Transient Surge Absorber
B722 Series 505 V 385 Vrms 1025 V Clamp 10 kA 450 pF AdvanceD Leaded Varistor
LittelfuseV20E385P
VARISTOR 620V 10KA DISC 20MM / 620 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
PanasonicERZ-E14A751
Varistor;MOV;750V;7.5KA;Disc;Radial | Panasonic Electronic Components ERZ-E14A751
描述
Littelfuse SCT
Varistor, 370J, Through Hole Mount
Radial Lead Varistors 385V 20mm DIP-2
RADIAL VARISTOR 20MM ROHS / LEAD FREE
620V 10KA 1 558V 682V 385V 370J 120pF@1MHz
Varistor, Mov, 1025V, Disc 20Mm; Voltage Rating Vac:385Vrms; Voltage Rating Vdc:-; Product Range:C-Iii Series; Clamping Voltage Vc Max:1025V; Varistor Case Style:Disc 20Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:10Ka Rohs Compliant: Yes |Littelfuse V385LA40CP