Littelfuse V18MLA0402NR
MLA Series 0402 18 VDC 14 V RMS 50 V Clamp 20 A 40 pF SMT Multilayer Varistor
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet9 页5 年前
element14 APAC
HQonline
element14
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.93%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Chip Varistors / Ceramic Transient Voltage Suppressors, Maximum continuous voltage=19V, Maximum Clamping Voltage (8/20μs)=59V