Littelfuse TO103J2F
Flange Mount 10 kOhm ±1% 3892 K 150°C Thermistor - TO-220
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet2 页8 年前
Datasheet2 页8 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+73.06%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse TO103J2F 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2018-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LittelfuseTO502J2J
Flange Mount 5 kOhm ±5% 3892 K 150°C Thermistor - TO-220
描述
Bulk Through Hole RoHS Compliant NTC Thermistor 150C 1%
NTC Thermistor, 10000ohm, Through Hole Mount
Thermistor Probe 10K Ohm 1% 2-Pin Radial 3892K -4.5 to -4 Tube
SENSOR NTC 10K OHM 3892K TO220-2
NTC THERMISTOR, 10K, RADIAL LEADED;
THERM NTC 10KOHM 3892K TO220-2
NTC THERMISTOR, 10K, RADIAL LEADED; Thermistor Type:Probe; Resistance (25°C):10kohm; Product Range:-; B-Constant:3892K; B-Constant Tolerance:-; Probe Material:Plastic; Lead Length:13.49mm; Operating Temperature Min:-55°C RoHS Compliant: Yes