Littelfuse SMDJ24CA
J Series 26.7 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页5 年前
TME
LKR
Fuses Unlimited
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-28.95%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Littelfuse SMDJ24CA 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Country of OriginMainland China, Philippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2002-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
BournsSMLJ20CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 20V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
LittelfuseSMDJ30CA
SMDJ Series 48.4 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ26CA
SMDJ Series 26 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
LittelfuseSMDJ22CA
Tvs 3Kw 22V 5%bi Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ22CA
Diode TVS Single Bi-Directional 28V 3KW 2-Pin DO-214AB Plastic T/R
描述
ESD protection diodes / TVS diodes; LITTELFUSE; SMDJ24CA; 38.9 V; 77.1 A; 24 V; 26.7 V - 29.5 V
Tvs 3Kw 24V 5%bi Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ24CA
TVS DIODE, 3KW, 24V, BIDIR, DO-214AB; Product Range: SMDJ Series; TVS Polarity: Bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm: 24V; Clamping Voltage Vc Max: 38.9V; Diode Case Style: DO-214AB; No. of Pins: 2Pins; Breakdown Volt