Littelfuse LA15QS1304TI
Semi Conductor Fuse 150Vac 130A/Box |Littelfuse LA15QS1304TI
数据表
价格与库存
数据表和文档
Fuses Unlimited
Datasheet8 页11 年前
Datasheet8 页12 年前
相关零件
EatonTPJ-150
Electric Fuse, 150A, 170VAC, 170VDC, 100000A (IR), Inline/holder
BUSSMANN SEMICONDUCTOR FUSE, 150A, 150VAC, FUSE-LINK, HIGH SPEED, 150 V, 25 X 68 MM, UL