Littelfuse LA090URD73TTI1400
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1400A, 900VAC, 100000A (IR), Inline/holder
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页13 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-09-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2023-04-19
LTD Date2023-04-19
相关零件
Semiconductor Fuse, FWJ Series, 1800A, Fast-Acting, 1000V AC, Bolt-On
Fuse Square Body 1800A 700V 2-Pin Lug Stud Mount Carton
Eaton Bussmann High Speed Square Body 1600A 690V 3/80 aR INDICATOR FUSE - 170M6019
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1800A, 650VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1600A, 650VAC, 200000A (IR), Inline/holder
描述
Semi Conductor Fuse 900Vac 1400A/Box |Littelfuse LA090URD73TTI1400
Specialty Fuses SEMI CONDUCTOR FUSE 900VAC 1400A
FUSE - SEMI 900V N. AM SQR BDY