Littelfuse LA070URD33KI1400
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1400A, 700VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页13 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-09-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2020-09-29
LTD Date2020-09-29
相关零件
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1600A, 550VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Fuse Square Body 1500A 700V Stud Mount Flat 51 X 76mm Carton
Fuse Square Body 1800A 700V 2-Pin Lug Stud Mount Carton
Eaton Bussmann High Speed Square Body 1600A 690V 3/80 aR INDICATOR FUSE - 170M6019
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1800A, 650VAC, 200000A (IR), Inline/holder
描述
Semi Conductor Fuse 700Vac 1400A / Box
FUSE - SEMI 700V N. AM SQR BDY