Littelfuse LA070URD30KI0250
Electric Fuse, Very Fast Blow, 250A, 700VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页13 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-09-13
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-09-29
LTD Date2020-09-29
相关零件
FWH Series Fast-Acting 500 V 300 A Ø 38.1x110.2 mm Ferrule Style High Speed Fuse
EatonJJS-300
Fuse Class T Very Fast Acting 300A 600V Bolt Tap Carton CSA/UL
Semiconductor Fuse, Fast Acting, 325 A, FWH-A Series, 500V AC, 500V DC, 4-11/32" L x 1-1/2" dia
LittelfuseL70S300.V
Electric Fuse, Very Fast Blow, 300A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Littelfuse0KLC300.X
Electric Fuse, Very Fast Blow, 300A, 600VAC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLS300.X
Electric Fuse, Fast Blow, 300A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
描述
Semi Conductor Fuse 700Vac 250A / Box
FUSE - SEMI 700V N. AM SQR BDY