Littelfuse LA070URD30KI0125
Electric Fuse, Very Fast Blow, 125A, 700VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页13 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
EatonJJS-150
Fuse Class T Very Fast Acting 150A 600V Bolt Tap Carton CSA/UL
FWH Series Fast-Acting 500 V 150 A Ø29.36x46.63 mm Ferrule Style High Speed Fuse
FWP Series Fast-Acting 700 V 150 A Ø 38.1 x 129.29 mm High Speed Fuse
LittelfuseL50S150.V
Electric Fuse, Very Fast Blow, 150A, 500VAC, 450VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseJLLS150.X
Electric Fuse, Fast Blow, 150A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseL70S150.V
Electric Fuse, Very Fast Blow, 150A, 700VAC, 650VDC, 200000A (IR), Inline/holder
描述
Semi Conductor Fuse 700Vac 125A/Box |Littelfuse LA070URD30KI0125
FUSE - SEMI 700V N. AM SQR BDY