Littelfuse IXTN200N10L2
MOSFET N-CH 100V 178A SOT227B / N-Channel 100 V 178A (Tc) 830W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页16 年前
Datasheet5 页16 年前
element14 APAC
TME
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+576%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Trans MOSFET N-CH 500V 72A 4-Pin SOT-227
543W(Tc) 20V 4V@ 250¦ÌA 420nC@ 10 V 1N 500V 130m¦¸@ 23A,10V 40A 6.9nF@25V SOT-227
描述
N-Channel 100 V 11 mOhm 540 nC 830 W Power MOSFET - SOT-227
MOSFET, N-CH, 100V, 178A, SOT-227; Channel Type:N Channel; Continuous Drain Current Id:178A; Drain Source Voltage Vds:100V; Rds(on) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:4.5V; Power Dissipation:830W; No. of Pins:4Pins RoHS Compliant: Yes