Littelfuse FLSR125.XXID
Electric Fuse, Time Delay Blow, 125A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Newark
Electro Sonic
Sager Electronics
Fuses Unlimited
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-09-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
相关零件
NH FUSE, 160A, 500V, GG/GL, FUSE-LINK, LV, IEC, DUAL INDICATOR, LIVE GRIPPING LUGS
160NHG02B - Bussmann Edison 160NHG02B NH FUSE 160A 500V GL/GG SIZE 02 DUAL IN
160NHG01B - Bussmann Edison 160NHG01B NH FUSE 160A 500V GL/GG SIZE 01 DUAL IN
LittelfuseFLSR150.X
Electric Fuse, Time Delay Blow, 150A, 600VAC, 300VDC, 200000A (IR), Inline/holder
LittelfuseFLSR150.XXID
Fuse Class RK5 Slow Blow Acting 150A 600V Holder Lug 169.9 X 46.8 X 53.2mm CSA/UL
LittelfuseLSRK150.XXID
Fuse, LLSRK Series, Time-Delay, 600 V AC, Blade
描述
Fuse Class RK5 Slow Blow Acting 125A 600V Holder Lug 169.9 X 46.8 X 53.2mm CSA/UL
FUSE, TIME-DELAY, CLASS RK5, 600V AC/300V DC, 125A, IND., FLSR_ID SERIES
FUSE CRTRDGE 125A 600VAC/300VDC
FUSE, TIME DELAY, 600VAC, 125A
INDUSTRIAL FUSE, TIME DELAY, 125A, 600V; Product Range:POWR-GARD FLSR_ID Series; Fuse Current:125A; Voltage Rating VAC:600V; Voltage Rating VDC:300V; Fuse Size Metric:46.8mm x 244.5mm; Fuse Size Imperial:1-27/32" x 9-5/8" RoHS Compliant: Yes
FUSE - RK5 600VAC/300VDC TD UL
300V 600V Cartridge 125A 244.5mm*53.2mm
FUS 600V T/D CLASS RK5 125A INDICATING